PijaMaskeliler Karakterlerinin Tanıtımları

Pijamaskeliler bir diğer adı ile PJ Masks Disney tarafından 2015 senesinde geliştirilen süper kahramanlar olarak hayatımıza renk kattılar. Asıl adı PJMasks olan çizgi filmde Amaya, Connor ve Greg isimli 3 ilkokul çocuğunun yaşadıkları süper kahramanlık maceraları konu alınıyor.

Dilerseniz PijaMaskeliler karakterlerin daha yakından tanıyalım

1- MAVİ PİJAMASKELİ KEDİ ÇOCUK

Mavi maskeli Connor’ın bir diğer ismi Kedi Çocuk. Kedi çocuk aynı kediler gibi davrandığı için ona bu adı vermişler. Vücudu adeta bir yay gibi olduğu için hızlı şekilde hareket edip zıplayabiliyor ve çok hızlı koşabiliyor. Fakat aynı kediler gibi de sudan korkuyor.

2- KIRMIZI PİJAMASKELİ BAYKUŞ KIZ

Kırmızı maskeli ve ekibin tek kız azası Fakata’nın maskesini giydikten sonra ismi Baykuş Kız oluyor. Baykuş kızın süper güçleri arasında uçabilmek ve aynı baykuşlar gibi geceleri çok iyi görebilmek bulunuyor. Baykuş kızın orjinal isimi ise Owlette.

3- YEŞİL PİJAMASKELİ KERTENKELE

Tipinden de belli olduğu gibi Yeşil maskeli Greg ise maskesini giyince Kertenkele oluyor ve bu özelliği ile yüksek yerlere tırmanabiliyor ve kendinden çok daha büyük eşyaları kaldırabiliyor. Kertenkele’nin orjinal ismi ise Gekko.

PijaMaskeliler Parti Malzemeleri